بیمه های سازمانی
هر شرکت و سازمان برای مدیریت ریسک و رفاه کارمندان خود به بیمه های مختلفی نیاز دارد. به همین دلیل «شرکت دانش رایان آتیه سینا» به عنوان مرکز مشاوره و انتخاب بیمه علاوه بر ارائه خدمات در زمینه انواع بیمه های انفرادی، بیمه های سازمانی مختلفی را هم به شرکت ها و سازمان ها با هر تعدادی ارائه کرده است. بیمه هایی مثل عمر و حوادث، درمان تکمیلی، مسئولیت، مهندسی و الکترونیک، باربری و آتش سوزی
کاربرد بیمه های سازمانی
مدیریت هزینه خسارت هایی که بر اثر حادثه ای برای شرکت ممکن است به وجود بیاید مانند آتش سوزی یا خسارت در زمان حمل و نقل کالا. در این صورت می توان از بیمه های سازمانی مانند بیمه آتش سوزی و باربری استفاده کرد.
مدیریت هزینه خسارت هایی که ممکن است برای کارکنان آن سازمان یا شرکت به وجود بیاید. مانند فوت، از کارافتادگی یا قطع اعضای بدن و ... در این صورت هم از بیمه های سازمانی از جمله عمر، مسئولیت مدنی و درمان تکمیلی می توان استفاده کرد.
مزیت های خرید بیمه سازمانی از «شرکت دانش رایان آتیه سینا»
خرید و استفاده آگاهانه : ارائه مشاوره های بیمه ای در زمینه انواع بیمه های سازمانی به صورت کاملا تخصصی و رایگان
انتخاب بهترین بیمه : امکان مقایسه تمامی بیمه ها به صورت هم زمان از تمامی شرکت های بیمه و انتخاب بهترین بیمه
صرفه جویی در زمان و هزینه : کاهش زمان و هزینه های شرکت از طریق صدور بیمه نامه در سریع ترین زمان و با بهترین قیمت
دریافت سریع خسارت : آنالیز هفتگی خسارت و پرداخت آن پس از حداکثر ۲ تا ۳ هفته
بهره مندی از خدمات پس از خرید : امکان بهره مندی از تخفیف ها و شرایط ویژه در سایر رشته های بیمه مانند بیمه های خودرو پس از خرید بیمه های سازمانی
بیمه درمان تکمیلی
یکی از انواع بیمه های تکمیلی، بیمه تکمیلی گروهی است که برای کارمندان شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می شود. یعنی با خرید این بیمه تمامی کارمندان و اعضای خانواده شان می توانند از خدمات و پوشش های بیمه درمان تکمیلی استفاده کنند.
بیشتر شرکت های بیمه محدودیت هایی برای ارائه بیمه سازمانی در نظر می گیرند. به عنوان مثال برای شرکت ها و سازمان های کوچک و با کمتر از ۵۰ نفر متقاضی، بیمه تکمیلی گروهی ارائه نمی شود. اما در حال حاضر «شرکت دانش رایان آتیه سینا» با ارائه طرح های ویژه بیمه تکمیلی گروهی از شرکت های معتبر بیمه، شرایط منحصر به فردی برای عرضه این بیمه نامه به شرکت ها و سازمان های مختلف (از جمله شرکت های کمتر از ۵۰ نفر) در نظر گرفته است. به این معنی که «شرکت دانش رایان آتیه سینا» برای شرکت شما با هر شرایط و هر تعداد پرسنل، طرح مناسب و ویژه بیمه تکمیلی پیشنهاد و ارائه می دهد.
استعلام بیمه درمان تکمیلی جهت موسسات و سازمان ها
v
v
از طریق اپلیکیشن و وب سایت «شرکت دانش رایان آتیه سینا» هر لحظه و هر جایی که هستی می تونی به صورت آنلاین بیمه بخری. فقط کافیه به چند تا سوال ساده ، جواب بدی تا بتونی کیفیت و قیمت ده ها شرکت بیمه مورد تایید بیمه مرکزی رو مقایسه کنی. آخر سر بیمه ای که به نظرت مناسب تر هست رو انتخاب کنی و بخری و در خونه تحویل بگیری. در اینجا شما می توانید اطلاعات کاملی در مورد قیمت ، سطح کیفیت ، میزان پوشش بیمه و همچنین سرعت عمل شرکت های مختلف در ارائه خدمات به مشتریان خود را به دست آورید.
راه ارتباطی با «شرکت دانش رایان آتیه سینا»

آدرس : تهران ، خیابان آزادی ، بین دکتر غریب و اسکندری ، پلاک 133 ، طبقه 4

پست الکترونیکی : info@sinarayan.ir

تلفن پشتیبانی : 02166913636

نمابر : 02166915500

تمامی کالاها و خدمات این وب سایت ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به سایت «شرکت دانش رایان آتیه سینا» میباشد